İstanbul Şafak Hastanesi

Sağlıkta Şafak Vakti
Smaller Font Default Font Larger Font
Turkish Arabic English German Russian Spanish

"İstanbul Şafak Hastanesi" uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hastanemiz 50 yatak kapasiteli olup ayrıca 25 makinalı diyaliz servisimiz bulunmaktadır. Uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetinizdeyiz. 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Hekim Arama

Hastanemizi Nasıl Seçtiniz?

Dünyamızda insana verilen değer doğrultusunda tıbbi teknolojik gelişmelerin en fazla yansıdığı sağlık alanlarının başında radyoloji gelmektedir. Bu hızlı gelişmelere bağlı olarak yeni tıbbi cihazlar geliştirilmektedir.  

Ünitemiz çağdaş bilgi ile donatılmış hekim ve personel tarafından kullanılan modern cihazlara sahiptir. Hasta portföyümüz dikkate alınarak şimdilik ; direkt röntgen , mamografi , ultrasonografi , renkli doppler ultrasonografi ve Bilgisayarlı tomografi aletleri ile hizmet vermekteyiz. Var olan süreç içerisinde Ünitemize yeni aletler eklenecek , var olan aletler teknolojik gelişim takip edilerek yenilenecektir. Amacımız ; hastane olarak sağlıkta en üst başarıyı ve kaliteyi sağlamaktır. Bu yolda radyoloji ünitesinin çok önemli olduğu bilincindeyiz.

Direkt röntgen

Kemik yapıların ve vücut bölümlerinin x ışını ile filmlerinin çekilmesine yarar. İleri tetkik gerektiren hastalarda ön bilgi konusunda yardımcı olur.Sağlık tetkiklerinde ilk adımlardandır.

Ultrasonografi ve Renkli Doppler

Ses dalgaları kullanılarak yapılan incelemedir. Doku ve organlardaki yapıları , çevre dokularla ilişkilerini ayrıntılı olarak teşhis eder. Renkli doppler ile varis oluşumları damar hastalıkları gibi kanlanma bölgeleri renkli olarak incelenir. Son derece zararsız incelemedir ve gebe takibinde de kullanılır.

Mamografi

Memede olabilecek kist , tümör gibi her türlü kitlenin erken teşhisinde ekonomik , yaygın ve en kolay ilk düşünülür yöntemlerden biridir.

Bilgisayarlı Tomografi

Tomografi işlemi ilgili bölgeden kesit şeklinde görüntü alınarak değerlendirme demektir. Bu işlem bilgisayar yardımıyla elde edilir. Bir çok hastalık teşhisinde yarar sağlar.

Girişimsel Tetkik

Gerek ultrason , gerekse bilgisayarlı tomografi cihazı eşliğinde şüpheli kitlelerden parça alınıp mikroskop ile incelenmesine yardımcı olur. Ayrıca kist , akciğer sıvısı gibi sıvılar boşaltılır.

Sitede Ara!

Bizden Haberler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Prev Next

Duyuru

Psikiyatri: Uzm. Dr. Faroogh Alizadegan hastanemizde hasta kabulüne başlamıştır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları: Uzm. Dr.Gülden Olcay hastanemizde hasta kabulüne başlamıştır.

ERKEN DOĞUM NEDİR? ERKEN DOĞUM NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji P…

ERKEN DOĞUM NEDİR? ERKEN DOĞUM NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım

21.11.2016 tarihinde Kanal 24 te canlı yayında Özel İstanbul Şafak Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım ''erken doğum ve prematü...

GEBELİK TAKİBİ NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş …

GEBELİK TAKİBİ NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım

19.03.2017 tarihinde Kanal 24 te canlı yayında Özel İstanbul Şafak Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım ''Gebelik Takibi'' konus...

Hangi sıklıkla Kadın Hastalıkları Uzmanına Başvurulmalı?

 Hangi sıklıkla Kadın Hastalıkları Uzmanına Başvurulmalı?

20.03.2017 tarihinde Tv 8 Günaydın Doktor programında Özel İstanbul Şafak Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş YILDIRIM '' Kadın Doğum Do...

KANSERDE ERKEN TEŞHİS

KANSERDE ERKEN TEŞHİS

ÖZEL İSTANBUL ŞAFAK HASTANESİ BAŞHEKİMİ AYNI ZAMANDA KADIN HASTALIKLARI VE JİNEONKOLOJİ PROFESÖRÜ BEKTAŞ YILDIRIM, HİZMETİX DERGİSİ KASIM SAYISI ÖZEL ROPÖRTAJI:  ÖZEL İSTANBUL Ş...

anlasmalikurumlarbebeklerimizcheckupkatalognobetcieczaneulasim