İstanbul Şafak Hastanesi

Sağlıkta Şafak Vakti
Smaller Font Default Font Larger Font
Turkish Arabic English German Russian Spanish

"İstanbul Şafak Hastanesi" uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hastanemiz 50 yatak kapasiteli olup ayrıca 25 makinalı diyaliz servisimiz bulunmaktadır. Uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetinizdeyiz. 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Hekim Arama

Hastanemizi Nasıl Seçtiniz?

KANSERDE ERKEN TEŞHİS

ÖZEL İSTANBUL ŞAFAK HASTANESİ BAŞHEKİMİ AYNI ZAMANDA KADIN HASTALIKLARI VE JİNEONKOLOJİ PROFESÖRÜ BEKTAŞ YILDIRIM, HİZMETİX DERGİSİ KASIM SAYISI ÖZEL ROPÖRTAJI:

 ÖZEL İSTANBUL ŞAFAK HASTANESİ BAŞHEKİMİ AYNI ZAMANDA KADIN HASTALIKLARI VE JİNEONKOLOJİ PROFESÖRÜ BEKTAŞ YILDIRIM, HİZMETİX DERGİSİ KASIM SAYISI ÖZEL ROPÖRTAJI:

KANSERDE ERKEN TEŞHİS

İstanbul Şafak Hastanesi olarak Kadın Hastalıkları bölümümüzde hangi konularda hizmet veriyorsunuz? En çok hangi konuda hastalarınız başvuruyor?

Kadın hastalıkları ile ilgili olarak her türlü müdahaleyi yapabiliyoruz. Tüp bebek uygulamasını ise grubumuz içerisinde Avrupa Şafak Hastanesi’nde uyguluyoruz. İstanbul Şafak Hastanesi olarak kanserden doğuma kadar her türlü tıbbi müdahaleyi yapabiliyoruz. Hastanemize en çok doğumla ilgili başvuru yapılıyor. Bunun sonucunda gerek normal doğum gerekse sezaryen uyguluyoruz. Onun dışında özellikle kanser hastalığında erken teşhis konusunda imkanlarımız oldukça geniş. Kanser tedavisinde erken teşhis çok önemli. Hastane olarak buna çok önem veriyoruz. Hastalarımıza belirli periyotlarda  kontrol yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. 

Cerrahi müdahalelerde hangi yöntemleri kullanıyorsunuz? Diğer hastanelerle kıyaslandığında farklı ve ayrıcalıklı uygulamalarınız var mı?

İstanbul Şafak Hastanesi olarak özellikle el cerrahisi ve kanser ameliyatlarında diğer hastanelerden çok farklı ve öndeyiz. Çünkü kanser ameliyatlarını gerçekleştirmek öncelikle uzmanlık ve tecrübe gerektiriyor. Hastane olarak yaptığımız kanser ameliyatlarını İstanbul’da pek çok hastane yapamıyor. Yıllardır kanser cerrahisi ile uğraştığım için sahip olduğum uzmanlık, hizmette hastanemize böyle bir farklılık getiriyor. Hastalarımıza bu konularda başka hastanelere gitmemelerini, hastanemize gelmelerini tavsiye ediyoruz. Çünkü kanser ve el cerrahisi ameliyatları çok özel ve spesifik ameliyatlar. Hastanemizde açık ve kapalı ameliyatları yapıyoruz. Ameliyatın türünü doktorlarımız belirliyor. Kapalı ameliyat olması için hastanın karın bölgesinde daha önce ameliyat geçirmemiş olması gerekiyor. Böyle zamanlarda ise açık ameliyatı tercih ediyoruz. 

‘’TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ’’

Sağlık sektöründe ‘tıbbi cihaz’ yatırımları giderek artıyor. Hastanenizin ‘tıbbi cihaz’ yatırımlarından kısaca bahseder misiniz? Tıbbi cihazların tedavi sürecine ne gibi katkıları oluyor?

Hastanenizde iyi hizmet vermek istiyorsanız; öncelikle kalifiye elemanınız olacak. İkincisi, fiziki durumunuz müsait olacak. Üçüncü olarak da teknolojik imkanlarınız iyi olacak. Özel İstanbul Şafak Hastanesi olarak üç konuda da yeterliyiz. Teknolojiyi takip etmezseniz geri kalırsınız. Örneğin bugün Amerika’da hangi aletler kullanılıyorsa, bizde de aynı aletler kullanılıyor. Görüntüleme sistemlerimizin hepsi modern cihazlardan oluşuyor. 

 

Sitede Ara!

Bizden Haberler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Prev Next

Duyuru

Psikiyatri: Uzm. Dr. Faroogh Alizadegan hastanemizde hasta kabulüne başlamıştır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları: Uzm. Dr.Gülden Olcay hastanemizde hasta kabulüne başlamıştır.

ERKEN DOĞUM NEDİR? ERKEN DOĞUM NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji P…

ERKEN DOĞUM NEDİR? ERKEN DOĞUM NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım

21.11.2016 tarihinde Kanal 24 te canlı yayında Özel İstanbul Şafak Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım ''erken doğum ve prematü...

GEBELİK TAKİBİ NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş …

GEBELİK TAKİBİ NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım

19.03.2017 tarihinde Kanal 24 te canlı yayında Özel İstanbul Şafak Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım ''Gebelik Takibi'' konus...

Hangi sıklıkla Kadın Hastalıkları Uzmanına Başvurulmalı?

 Hangi sıklıkla Kadın Hastalıkları Uzmanına Başvurulmalı?

20.03.2017 tarihinde Tv 8 Günaydın Doktor programında Özel İstanbul Şafak Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş YILDIRIM '' Kadın Doğum Do...

KANSERDE ERKEN TEŞHİS

KANSERDE ERKEN TEŞHİS

ÖZEL İSTANBUL ŞAFAK HASTANESİ BAŞHEKİMİ AYNI ZAMANDA KADIN HASTALIKLARI VE JİNEONKOLOJİ PROFESÖRÜ BEKTAŞ YILDIRIM, HİZMETİX DERGİSİ KASIM SAYISI ÖZEL ROPÖRTAJI:  ÖZEL İSTANBUL Ş...

anlasmalikurumlarbebeklerimizcheckupkatalognobetcieczaneulasim