İstanbul Şafak Hastanesi

Sağlıkta Şafak Vakti
Smaller Font Default Font Larger Font
Turkish Arabic English German Russian Spanish

"İstanbul Şafak Hastanesi" uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hastanemiz 50 yatak kapasiteli olup ayrıca 25 makinalı diyaliz servisimiz bulunmaktadır. Uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetinizdeyiz. 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Hekim Arama

Hastanemizi Nasıl Seçtiniz?

Ellerimiz hayatımızı idame ettirmede, günlük rutin işlerimizi yapmamızı sağlayan ve üretkenliğimize en büyük katkısı olan vazgeçilmez organımızdır. Ne yazık ki bu kadar önemli olan organımız hayatımızın herhangi bir döneminde yaralanabilmekte ya da bazı hastalıkların seyri sırasında zarar görmektedir.

El ve mikro cerrahi, parmak ucundan başlayıp omuza kadar uzanan üst ekstremitemizin her türlü hastaklıkları ve özellikle iş ve meslek kazaları sonrası ortaya çıkan yaralanmalarda vücut bütünlüğünü korumayı kendine amaç edinen ve çok az merkezde bulunan bir bilim dalıdır.

Sanayi sektöründe her yıl binlerce kaza olmakta ve bu kazalar neticesinde insanlar doğru yerde tedavi edilmediklerinden kalıcı sakatlıklar ve iş gücü kayıpları oluşmaktadır.

Üreten Türkiye`nin en büyük problemlerinden olan iş yeri kazaları , yaralanmalar ve bunların hukuksal ve sosyal problemleriyle ilgili sizlere yardımcı olabilmek amacıyla hastanemizde iş yeri kaza danışmanlığı birimi oluşturulmuş olup, bu birimin amacı, oluşan yaralanmalarda en hızlı ve doğru sağlık hizmetini sizlere sunabilmek ve iş güç kayıplarının önüne geçebilmektir

İstanbul ve Türkiye ölçeğinde hizmet veren 500 evler Şafak hastanesi yılda 2500 3000 el ve mikro cerrahi ameliyatının yapıldığı ve hizmet kalitesini en üst düzeylere taşıyabilmiş bir kuruluştur.

El ve mikro cerrahi ekibimiz 2 öğretim görevlisi ve 5 uzman doktordan oluşan , yaklaşık 20 yıldır spesifik olarak bu alanda hizmet veren Türkiye' nin en güçlü kadrolarından olup 7 gün -24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

İş kazalarında tedavinin başarısı açısından hastaneye ve doğru tedaviye zamanında ulaşmak kadar zarar gören parçanın uygun şartlarda el ve mikro cerrahi merkezine getirilmesi de önemlidir. Lütfen uyarılarımızı dikkate alınız.

Sağlıklı günler dileğimizle.

Prof.Dr. Mehmet ALP

 

Resmi Büyültmek İçin Tıklayınız...

www.elmikrocerrahi.com

Sitede Ara!

Bizden Haberler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Prev Next

Duyuru

Psikiyatri: Uzm. Dr. Faroogh Alizadegan hastanemizde hasta kabulüne başlamıştır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları: Uzm. Dr.Gülden Olcay hastanemizde hasta kabulüne başlamıştır.

ERKEN DOĞUM NEDİR? ERKEN DOĞUM NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji P…

ERKEN DOĞUM NEDİR? ERKEN DOĞUM NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım

21.11.2016 tarihinde Kanal 24 te canlı yayında Özel İstanbul Şafak Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım ''erken doğum ve prematü...

GEBELİK TAKİBİ NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş …

GEBELİK TAKİBİ NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım

19.03.2017 tarihinde Kanal 24 te canlı yayında Özel İstanbul Şafak Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım ''Gebelik Takibi'' konus...

Hangi sıklıkla Kadın Hastalıkları Uzmanına Başvurulmalı?

 Hangi sıklıkla Kadın Hastalıkları Uzmanına Başvurulmalı?

20.03.2017 tarihinde Tv 8 Günaydın Doktor programında Özel İstanbul Şafak Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş YILDIRIM '' Kadın Doğum Do...

KANSERDE ERKEN TEŞHİS

KANSERDE ERKEN TEŞHİS

ÖZEL İSTANBUL ŞAFAK HASTANESİ BAŞHEKİMİ AYNI ZAMANDA KADIN HASTALIKLARI VE JİNEONKOLOJİ PROFESÖRÜ BEKTAŞ YILDIRIM, HİZMETİX DERGİSİ KASIM SAYISI ÖZEL ROPÖRTAJI:  ÖZEL İSTANBUL Ş...

anlasmalikurumlarbebeklerimizcheckupkatalognobetcieczaneulasim