İstanbul Şafak Hastanesi

Sağlıkta Şafak Vakti
Smaller Font Default Font Larger Font
Turkish Arabic English German Russian Spanish

"İstanbul Şafak Hastanesi" uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hastanemiz 50 yatak kapasiteli olup ayrıca 25 makinalı diyaliz servisimiz bulunmaktadır. Uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetinizdeyiz. 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Hekim Arama

Hastanemizi Nasıl Seçtiniz?

Özel İstanbulşafak HastanesiKlinik Laboratuarları, hastalarımıza en güvenilir sonuçları en kısa sürede vermeyi amaçlamakta ve kapsamlı test menüsüyle kesintisiz 24 saat boyunca hizmet üretmektedir. Randevu almayı gerektirmeden hafta sonları ve tüm resmi tatil günleri dahil hastalarımızın hizmetindedir. Laboratuarda çalışılan testler internal ve eksternal kalite kontrol programları ile kontrol edilmektedir ve sürekli olarak performans değerlendirilmesi, yeni test eklenmesi ve iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Özel İstanbulşafak HastanesiKlinik laboratuar kadrosunu Biyokimya ve Klinik Biyokimya uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanı, tıbbi laborantlar, hemşire ve tıbbi sekreterlerden oluşmaktadır.

Testler, analitik performansı ve doğruluğu etkileyebilecek tüm preanalitik, analitik ve postanalitik faktörler titizlikle incelenerek analiz edilmekte ve uzman hekimler tarafından onaylanmaktadır.
Laboratuarımızda otomatik analiz sistemleri (otoanalizörler) kullanarak gerçekleştirdiğimiz geniş test panelimiz;
*Biyokimya ( glukoz, glukoz yükleme testleri, karaciğer ve böbrek fonksiyon testleri, kan lipit düzeyleri, elektrolitler…)
*Hematoloji (tam kan sayımı, retikülosit sayımı…)
*Kan grubu tayini, sedimentasyon, ferritin, vitamin B12, folik asit, coombs testleri
*Endokrinoloji (tiroid hormon düzeyleri, kanda gebelik testleri, fertilite hormon düzeyleri , kardiyak markerlar, parathormon…..)
*Koagülasyon testleri ( kanama pıhtılaşma zamanı, aPPT, PT, fibrinojen…)
*İdrar testleri (tam idrar tetkiki, idrarda gebelik testi, 24 saatlik idrar testleri….)
*Dışkı testleri (dışkı mikroskopisi ve parazit incelemesi, dışkıda Helicobakter pylori antijen tayini, dışkıda rotavirüs, adenovirus, amip ve giardia antijen testleri…)
*Alerji testleri (çocuk alerji paneli, gıda alerji paneli, solunum alerji paneli ve spesifik alerji testleri…)
*İmmünoloji ( ASO, CRP, RF, tümör markerları…)
*Serolojik testler (hepatit markerları, HBsAg, Anti-HBs, Anti-HCV, Anti HIV testi….)
*Viral hastalıkların tanısına yönelik antijen ve antikor testleri (Kızamık, kızamıkçık, kabakulak, suçiçeği, toxoplasma,….)
*Cinsel yolla bulaşan hastalıkların tanı testleri (Sifiliz, gonore, Chlamydia ve Mycoplasma enfeksiyonları)
*Prenatal tarama testleri (ikili test, üçlü test…)
*Yenidoğan tarama testleri (Neonatal TSH, PKU, metabolik tarama testleri….)
*Otoantikorlar ve romatoloji testleri
*Mikrobiyolojik testler ( boğaz kültürü, idrar kültürü, balgam kültürü, kan kültürü, mantar kültürü, tüberküloz testleri, Strep A testi,…)

Sitede Ara!

Bizden Haberler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Prev Next

Duyuru

Psikiyatri: Uzm. Dr. Faroogh Alizadegan hastanemizde hasta kabulüne başlamıştır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları: Uzm. Dr.Gülden Olcay hastanemizde hasta kabulüne başlamıştır.

ERKEN DOĞUM NEDİR? ERKEN DOĞUM NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji P…

ERKEN DOĞUM NEDİR? ERKEN DOĞUM NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım

21.11.2016 tarihinde Kanal 24 te canlı yayında Özel İstanbul Şafak Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım ''erken doğum ve prematü...

GEBELİK TAKİBİ NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş …

GEBELİK TAKİBİ NEDİR? Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım

19.03.2017 tarihinde Kanal 24 te canlı yayında Özel İstanbul Şafak Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş Yıldırım ''Gebelik Takibi'' konus...

Hangi sıklıkla Kadın Hastalıkları Uzmanına Başvurulmalı?

 Hangi sıklıkla Kadın Hastalıkları Uzmanına Başvurulmalı?

20.03.2017 tarihinde Tv 8 Günaydın Doktor programında Özel İstanbul Şafak Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları Doğum ve Jineonkoloji Prof. Dr. Bektaş YILDIRIM '' Kadın Doğum Do...

KANSERDE ERKEN TEŞHİS

KANSERDE ERKEN TEŞHİS

ÖZEL İSTANBUL ŞAFAK HASTANESİ BAŞHEKİMİ AYNI ZAMANDA KADIN HASTALIKLARI VE JİNEONKOLOJİ PROFESÖRÜ BEKTAŞ YILDIRIM, HİZMETİX DERGİSİ KASIM SAYISI ÖZEL ROPÖRTAJI:  ÖZEL İSTANBUL Ş...

anlasmalikurumlarbebeklerimizcheckupkatalognobetcieczaneulasim